fbpx
Curtea Domneasca Nr 3 Suceava

Scoala de soferi Suceava – Despre noi

Scoala de soferi Auto BDG

Istoria noastra in domeniul educatiei si transporturilor are o fundatie de aproape 30 ani iar la nivel de echipa administrativa o experienta mixta (combinata) de peste 100 de ani.

Desi in trecut serviciile noastre au fost adresate unui anumit segment de piata in ultimii 5 ani politica companiei s-a ajustat vazand problemele cu care se confrunta comunitatea in acest sector si dorim sa aducem aportul nostru de profesionalism si experienta la o dezvoltare integrata prin oferirea unei educatie de calitate in domeniul rutier si nu numai.

Astazi, misiunea si valorile noastre sunt ceea ce consideram noi a fi o redefinire a unui proces educational, transformand totul in, inspiratie pentru dezvoltare si servicii duse la nivel de excelenta.

Scoala de soferi Suceava - Auto BDG
Scoala de Soferi Suceava BDG © Copyright 2023