1. Pachet de bază

Pachetul nostru de bază include ceea ce ai nevoie pentru a te pregăti să devii un șofer bun și să te poți prezenta la examene.

Vei beneficia de servicii precum:

• Administrarea dosarului de înscriere. Știm că începi ceva nou și necunoscut, însă suntem aici pentru tine și te vom îndruma pas cu pas, tu trebuie doar să îți dorești să devii șofer, de restul ne ocupăm noi.
  • Ore de legislație rutieră în săli de legislație special amenajate unde profesori excepționali îți vor explica întreg contextul legislativ din domeniul rutier.
  • Ore de pregătire practică predate de instructori auto autorizați cu o vastă experiență în domeniu și care utilizează pentru a te pregăti autoturisme de top, într-o condiție excepțională.
  • Simulări și evaluări înainte de a te prezenta la examene pentru a evita „teritoriul necunoscut”. Te vei prezenta la examen știind la ce să te aștepți.
  • Auto la examen.

Iar pentru că este pachet, prețul pentru serviciile de școală agreat la înscriere este final.

Audi A6, categoria B, scoala de soferi BDG
masina Volkswagen Tiguan, categoria B, automat, scoala de soferi BDG

2. Pachet persoane cu dizabilități

Acest pachet include pregătire pe vehicule special adaptate persoanelor care au nevoie de acest lucru.

3. Pachet VIP

Pachetul VIP include ceea ce ai nevoie pentru a te pregăti să devii un șofer de top și să te poți prezenta la examene.

Vei beneficia de servicii precum:

• Preluare de la adresă de domiciliu de către instructor și lăsat acasă la finalul orelor (T&C aplicabili).
  • Auto la examen.

Iar pentru că este pachet VIP, rezultatele sunt pe măsură.

Interior masina Audi A6, categoria B, scoala de soferi BDG
Interior Jaguar, categoria B, scoala de soferi BDG

4. Pachet BDG

Pachetul BDG include excepționalul în toate detaliile, este ceea ce ne-am dori ca fiecare elev să acceseze pentru a deveni un conducător auto excepțional pregătit pentru orice situație din trafic și nu în ultimul rând condițiilor de trafic de astăzi.

Este un pachet în care superlativul se înclină în fața pregătirii oferite de Școala auto BDG.

Vei beneficia de servicii precum:

• Transferul către instituțiile abilitate pentru a completa dosarul de înscriere din partea noastră. Vei fi luat de la adresă și dus instituțiile abilitate pentru obținerea documentelor necesare, la o oră convenabilă ție.
  • Ore de pregătire practică specială suplimentare orelor de pregătire din cadrul legal, incluzând aici sesiuni de pregătire pe timp de noapte și conducere pe autostradă.
  • Suplimentar vei beneficia de ore de pregătire defensivă inclus în preț.
  • Multiple simulări și evaluări înainte de a te prezenta la examene pentru a evita „teritoriul necunoscut”. Te vei prezenta la examen știind la ce să te aștepți.
  • Administrarea dosarului de examen.
  • Costul avizelor medicale și alte taxe specifice inclus în preț.
  • Auto la examen.

Iar pentru că este pachet BDG, este tot ceea ce este mai bun și rezultatul este garantat.

Detalii de contact

Școala de șoferi BDGStrada Curtea Domnească 3Municipiul SuceavaJudeț Suceava, 720008România
Școala de șoferi BDGStr. Piața Charles de Gaulle 15Sector 1București

error: Acest conținut este protejat!